ŞÖVALE SATIN ALIRKEN BİLİNMESİ GEREKENLER

ŞÖVALE SATIN ALMADAN ÖNCE İLK OLARAK İMALATTA KULLANILAN AĞACIN KALİTESİ, TÜRÜ VE YAPISININ BİLİNMESİ GEREKİYOR. GENEL OLARAK BU KRİTERLER ŞÖVALENİN FİYATINI DA ETKİLEMEKTEDİR. ÜRÜNÜN TERCİH EDİLMESİ AŞAMASINDA İLK OLARAK 1. SINIF KAYIN AĞAÇLARININ TERCİH EDİLMESİNDE YARAR VAR. BU AĞACIN FIRINLANDIKTAN SONRA ŞÖVALE HALİNE GETİRİLMESİ ÖNEMLİDİR. KAYIN AĞACI YAPISAL OLARAK SAĞLAMDIR VE OLDUKÇA KALİTELİ BİR DURUŞ SERGİLER. FIRINLANMASI DA ŞÖVALENİN DAYANIKLI OLMASINI VE UZUN SÜRE KULLANILMASINI SAĞLAR.

ŞÖVALE, RESİM SANATI İLE İLGİLENEN AMATÖR VE PROFESYONELLERİN RESİM ÇALIŞMASI YAPARKEN TUVAL KOYDUKLARI VE ÇALIŞMALARINI YAPTIKLARI AHŞAP SEHPADIR. KALİTELİ ŞÖVALE SATIN ALMAK KULLANIM AÇISINDAN ÇOK ÖNEMLİDİR. KALİTELİ ŞÖVALENİN NASIL OLDUĞUNU ANLAMAK İÇİN, ŞÖVALENİN ÜRETİLDİĞİ AĞACIN NE OLDUĞUNA BAKILMALIDIR. BİRİNCİ SINIF KAYIN AĞACINDAN ÜRETİLMİŞ ŞÖVALELER OLDUKÇA SAĞLAM, KALİTELİ VE ÇOK UZUN SÜRELİ KULLANIMA UYGUNDUR.

ŞÖVALE İMALATINDA FIRINLANMIŞ KAYIN AĞACI KULLANILMASI VE ŞÖVALENİN BU İŞLEM SONRA ÜRETİLMESİ, ŞÖVALE SETİNİN DAYANIKLILIĞINI ARTTIRAN BİR FAKTÖRDÜR. BU ŞEKİLDE ÜRETİLMİŞ OLAN ŞÖVALELER SOĞUĞA VE SICAĞA KARŞI DAYANIKLI YAPIYA GELMEKTEDİR. ÜÇ AYAKLI SİSTEMDEN MEYDANA GELEN ŞÖVALELER METAL AKSAMLAR İLE BAĞLANTI NOKTALARINA SAHİPTİR. ŞÖVALELER KAPANABİLEN VE KATLANABİLEN BİR YAPIYA SAHİP OLDUKLARI İÇİN KOLAYCA TAŞINABİLMEKTEDİR. ŞÖVALE ÜZERİNDE TUVALE RESİM YAPMAK OLDUKÇA RAHATLIK SAĞLAMAKTADIR.

DENGELİ, ORANTILI VE BASİT RESİM YAPMANIN GERÇEKLEŞMESİ İÇİN ŞÖVALE KULLANIMI ÖNEMLİDİR. KIRTASİYELER, ÖĞRENCİLER, ORGANİZASYON ŞİRKETLERİ, SANAT OKULLARI VE BENZERİ HERKES ŞÖVALE SATIN ALARAK, KULLANABİLMEKTEDİR. ŞÖVALE İLE HEM RESİM ÇALIŞMALARI YAPILABİLMEKTE HEM DE YAPILAN RESİM ÇALIŞMALARININ SERGİLENMESİ AMACIYLA ŞÖVALELER KULLANILMAKTADIR. ŞÖVALE SETİ İLE RESSAMLAR YAPTIKLARI ÇALIŞMALARI KOLAYCA SERGİLEYEBİLMEKTEDİR.

ŞÖVALE SATIN ALIRKEN İMALATÇIDAN ŞÖVALE SATIN ALMAK AYRI BİR ÖNEME SAHİPTİR. ÇÜNKÜ TOPTAN ŞÖVALE SATIŞI GERÇEKLEŞTİREN ŞÖVALE İMALATÇILARI ARACISIZ BİR SATIŞ GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR. BU HEM DAHA UYGUN ŞÖVALE FİYATLARI İLE SATIN ALMANIZI HEM DE DAHA KALİTELİ ŞÖVALE SATIN ALMANIZI SAĞLAYACAKTIR. ŞÖVALE İMALATÇILARINDAN HER ZAMAN AYNI KALİTEDE ŞÖVALE SATIN ALMANIZ MÜMKÜNDÜR. ŞÖVALE ÜRETİMLERİ GENEL KULLANIMA UYGUN STANDART ÖLÇÜLERDE OLABİLDİĞİ GİBİ ÖZEL ÖLÇÜLERDE DE YAPILABİLMEKTEDİR.ONLİNE TUVAL SATIŞ SİTESİ ÜZERİNDEN STANDART ÖLÇÜLERDE YA DA İSTEDİĞİNİZ ÖZEL ÖLÇÜLERDE, KALİTELİ ŞÖVALELERİ UYGUN ŞÖVALE FİYATLARI İLE SATIN ALABİLİRSİNİZ.

ŞÖVALE ALMADAN ÖNCE ŞÖVALE TUVAL SİTEMİZE YA DA ŞÖVALE İMAALATHANEMİZE ZİYARET ETMENİZİ RİCA EDERİZ.

İYİ GÜNLERDE KULLANMANIZ DİLEĞİYLE…

ÇANAKCI AHŞAP PROFİL SANAYİ