Teslimat ve İade

Sipariş Bilgileri

Mağazamızdan verilen seri üretim siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en geç 1 ile 4 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Saat 12:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.  Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz. Seri üretim olmayan ürünler üretim planlarına göre sizlere iletilen süre zarfında en kısa zaman içerisinde üretilecektir.

Teslimat ve Kargo Ücretleri belirtilmektedir. Belirtilmediği takdirde ve aksi durumlarda lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ürün Portföyümünüz CanakciAhsap.com etik ticari kurallara uygun şirket anlayışına sahiptir. Bu nedenle, Ahlak kurallarına aykırı, bölücü ve ya kışkırtıcı ürünlerin satışını ve pazarlamasını, müşterilerin memnuniyet ve rahatını öngörerek gerçekleştirmez.

Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa;

Siparişiniz ile ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri yetkilileri ile görüşmeniz yeterli. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.